• ساعت : ۱۴:۲۵
  • تاريخ :
     ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ 
  • تعداد بازدید : 118
  • کد خبر : ۲۱۱۳
next    /  5 prev
ستاد عتبات و عالیات منطقه آزاد انزلی به ریاست مدیرعامل سازمان شروع به كار كرد
به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، در راستای اجرای ماده 27 قانون چگونگی اداره مناطق آزاد و ماده 65 احکام دائمی توسعه؛ ستاد عتبات و عالیات منطقه آزاد انزلی با ریاست رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان شروع به کار کرد.

در این نشست که مجید دوهندو رییس ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات استان گیلان، محمد سجاد سیاهکارزاده، مدیرعامل؛ معاونین و مدیران سازمان منطقه آزاد انزلی حضور داشتند؛ نخستین جلسه ستاد عتبات و عالیات منطقه آزاد انزلی برگزار شد.

رییس ستاد عتبات و عالیات منطقه آزاد انزلی در این نشست با اشاره به اهمیت حضور و مشارکت در برپایی باشکوه مراسم های عزادای و تعزیت قیام عاشورا؛ همراهی در مسیر تسهیل و توسعه امور و خدمات رسانی به خدمتگذاران اباعبدالله الحسین (ع) را امری پر برکت برشمرد و اظهار داشت: اقامه عزای حسینی و اربعین سید و سالار شهیدان امام حسین (ع) یکی از مهمترین نمادها و آوردگاه های حماسی، همکاری و هم افزایی میان آزادگان جهان است که در این مسیر تمام مشارکت کنندگان با مهمترین ویژگی قیام عاشورا که همان ظلم ستیزی، مقاومت و صبر بر اجرای دین نبوی است، آشنا می شوند.

وی استکبار ستیزی، استقلال خواهی و تمرین کارگروهی جهادی را از دیگر نتایج حضور و مشارکت در مراسم عاشورا و اربعین حسینی عنوان کرد و از همه معاونین و مدیران سازمان، همکاری و هم افزایی بیش از پیش با بخش خصوصی منطقه جهت کمک به ستاد عتبات و عالیات استان در قالب برپایی موکب های خدمت در این دوره های زمانی را خواستار شد.

رییس ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات استان گیلان در این نشست با قدردانی از همکاری های سازمان منطقه آزاد انزلی طی سنوات گذشته، تشکیل ستاد در این منطقه را امری مبارک ارزیابی کرد و گفت: ارتقای سطح حضور و همکاری سازمان منطقه آزاد انزلی به عنوان مهمترین بنگاه اقتصادی استان گیلان در این امر دینی بیانگر نگاه جهادی و ارزشی مجموعه می باشد که قابل تقدیر است.

بنابراین گزارش ستاد عتبات و عالیات منطقه آزاد انزلی با هدف تقویت بنیان های مردمی برنامه های محرم و عاشورا و برنامه ریزی برای اربعین حسینی با دستور رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان، در نخستین منطقه آزاد شمال کشور تشکیل شده است .

گفتنی است در پایان اعضای ستاد احکام خود را دریافت نمودند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.1.8.0
    V6.1.8.0