• ساعت : ۰۹:۰۹
  • تاريخ :
     ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ 
  • تعداد بازدید : 202
  • کد خبر : ۲۰۳۱
نماینده ویژه رییس جمهور:
مشاركت مردم در سرمایه‌گذاری مناطق را افزایش می‌دهیم
به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی؛ حجت‌الله عبدالملکی در نشست بررسی مشکلات و موانع پیش روی سرمایه گذاران و تولیدگران منطقه ویژه اقتصادی گرمسار بیان کرد: موانع پیش‌روی توسعه مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشورمان، احصا شده است.

وی با بیان اینکه موانعی پیش پای فعالیت های اقتصادی و سرمایه گذاری در مناطق آزاد و ویژه در کشور وجود دارد که باید برطرف شود، افزود: شخص رئیس جمهور و هیات دولت به این موضوع نگاه ویژه دارند در نتیجه در سال جاری شاهد شکوفایی مناطق ویژه در کشورمان خواهیم بود.

دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری و صنعتی و ویژه اقتصادی با بیان اینکه امسال شاهد اصلاح قوانین و مشکلات پیش پای مناطق آزاد و ویژه خواهیم بود، گفت: رئیس جمهور در نشستی با مسئولان مناطق آزاد و ویژه کشور دستور احصای قوانین مخل کار مناطق را صادر کرده است.

عبدالملکی با بیان اینکه 28 کارگروه برای این منظور ایجاد شده است، گفت: این کارگروه ها ریز به ریز قوانین و موانع را احصا کرده اند تا آنهایی که مصوبه هیات دولت هستند در دولت اصلاح شوند و آن دسته از قوانین که مصوب مجلس هستند در لایحه ای به مجلس ارسال شود.

وی با بیان اینکه موانعی بر سر راه مناطق آزاد و ویژه قرار دارد که با فلسفه و اساس این مناطق در تضاد است و باید برطرف شود، گفت: عزم جدی از سوی دولت برای اصلاح موانع در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی وجود دارد.

امتیاز :  ۳.۰۰ |  مجموع :  ۲

برچسب ها

    6.1.8.0
    V6.1.8.0